تأمین رضایت خاطر مشتریان، نخستین ارزش پذیرفته شده در کلیه سطوح سازمانی مجموعه ویرا صنعت می باشد. تعهد کامل مجموعه به ارزش یاد شده، موجب شده است که این شرکت مسئولیت خود در قبال مشتری را محدود به ارائه باکیفیت‌ترین محصولات صنعتی موجود در بازار ندانسته و همراهی همه جانبه با مشتری پس از خرید محصول را بعنوان یکی از اساسی ترین وظایف خود در نظر گیرد. بهره‌گیری از زبده‌ترین کارشناسان فنی و اختصاص فضای قابل توجه به واحد خدمات و انبار، نشان دهنده میزان اهمیت خدمات پس از فروش باکیفیت و سریع در نظر مدیران مجموعه ویرا صنعت می‌باشد. تأکید شرکت ویرا صنعت بر اول بودن در خدمات و پرهیز از همکاری با تأمین کنند‌گان متفرقه و بدون پشتوانه، به این شرکت امکان داده است تا در کنار عرضه تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت، بالاترین سطح خدمات پس از فروش را برای مشریان خود فراهم نموده و لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز آنها را در حداقل زمان ممکن و از طریق شرکت های مادر و تولیدکننده تأمین نماید. بدون شک ارائه چنین سطحی از خدمات به مشتریان، جز به پشتوانه اعتبار مجموعه و واحد خدمات پس از فروش قدرتمند آن از لحاظ فنی و گستردگی و تنوع قطعات موجود امکان‌پذیر نمی‌باشد. نگاهی اجمالی به مشتریان وفادار ویرا صنعت و مشاهده شناخته شده‌ترین فعالین عرصه تجارت و صنعت کشور در میان آنها، نشان‌دهنده اعتبار و جایگاه این برند پیشرو و دانش بنیان در بین مراکز صنعتی و تجاری کشور می باشد و توان بالای مجموعه ویرا صنعت را در زمینه تأمین کامل رضایت خاطر مشتریان به اثبات می رساند.

انبار محصولات

مشتریان گرامی ویرا صنعت با حضور در انبار محصولات، ضمن مشاهده دستگاه ها از نزدیک، امکان بازدید از خط تولید مجموعه و مشاوره با تیم فنی را دارند. انبار قطعات یدکی, تجهیزات جانبی و کلیه مراحل ساخت و تولید محصولات عرضه شده توسط شرکت ویرا صنعت در داخل کارخانه مجموعه صورت گرفته و در تولید آنها از مواد و قطعاتی با بالاترین کیفیت و برند های برتر جهانی استفاده شده است. بطوریکه تمامی محصولات ویرا صنعت همراه با استانداردها و گواهینامه های معتبر جهانی عرضه می گردند. اگر چه کیفیت بی نظیر دستگاه ها و تجهیزات ارائه شده توسط ویرا صنعت ضامن طول عمر بالای آنها می باشد اما کلیه این محصولات با هدف جلب رضایت خاطر مشتریان با گارانتی یک ساله (یا دو سال متناسب با محصول) و خدمات پس از فروش ده ساله عرضه می گردند. ارائه این ضمانت به مشتریان، به پشتوانه انبار کامل قطعات یدکی و تجهیزات جانبی این شرکت صورت می گیرد. بدین ترتیب نیاز مشتریان در زمینه قطعات سازنده دستگاه و بخش‌های مصرفی آن به سرعت و با ارائه محصولات اصل و باکیفیت مرتفع می گردد.

واحد خدمات فنی

کارشناسان با تجربه و متخصص فعال در واحد خدمات فنی شرکت ویرا صنعت با برخورداری از شناخت کامل نسبت به دستگاه‌های مکانیزه و عیوب احتمالی آنها، آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان می باشند تا مشتری با صرف کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قادر به استفاده مجدد از دستگاه خود باشد. خدمات فنی مجموعه ویرا صنعت بسته به شرایط از سه طریق مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد:
• ارتباط تلفنی با پشتیبان فنی تمامی موارد مرتبط با خدمات پس از فروش در مجموعه ویرا صنعت، ابتدا به واحد پشتیبانی تلفنی وصل می گردد تا در صورت امکان، مشکل پیش آمده بدون هیچ گونه هزینه ای و با راهنمایی اپراتور مرتفع گردد.
• ارائه خدمات در محل کارخانه در صورت حل نشدن مشکل با ارائه مشاوره تلفنی، تعمیرکاران حضوری به منظور رفع عیوب پیش آمده به محل دستگاه اعزام می گردند.
• اعزام تعمیرکاران حضوری در صورت نیاز به تعمیرات اساسی، دستگاه ها به کارخانه شرکت ویرا صنعت ارجاع داده می شوند تا کارشناسان فنی با تجهیزات و ابزار، نقص دستگاه را برطرف نمایند.